| specialgirl_9368 a întrebat:

Peste cateva zile, eu si prietenul meu vom implini o luna de cand suntem impreuna. Ar trebui sa ii fac un cadou?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, ai putea sa-i faci un mic cadou (nu foarte scump), poate chiar ceva facut de tine, ceva cu o semnificatie aparte. Insa nu e nici un fel de problema, daca nu ii vei cumpara nimic. Un sarut si un cuvand cald vor fi de ajuns. Succes!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@specialgirl, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!

| Andreea_2177 a răspuns:

Da, ar fi foarte frumos din partea ta sa ii faci un cadou. Poti chiar sa incerci pe siteurile de specialitate pentru idei, de ex www.cutiuta-muzicala.ro. sa ne spui si noua ce i-ai luat. Succes!