| Maddy_6601 a întrebat:

happy Am si eu nevoie de niste idei pentru un cadou...pentru prietenul meu. suntem impreuna de o luna si cateva zile, deci nu vorbim de cadouri skumpe. Vreau ceva care sa ii aminteasca de mine...happy Mersi :*

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Ce zici sa impartiti un lant de chei de genul http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

| DoiPentruToti a răspuns:

O idee buna, originala si de durata ar fi un tablou canvas personalizat cu o poza dorita de tine. Daca te intereseaza poti gasi o lista de preturi si mai multe detalii pe www.decorhd.ro