| IntrebăricăMică a întrebat:

Peste trei zile este ziua tatei...Si de mult timp incerc sa imi dau seama ce cadou sa ii dau, dar nu am idei. As prefera sa merg pe ideea lucrului manual, dar...nu stiu ce sa ii fac laughing Ii place fotbalul, cititul, e fumator... Ajutati-ma, va rog! :*

2 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Buna,
O scrisoare in care sa relatezi o amintire/peripetie pe care ati trait-o amandoi si sa i-o dai si la final sa ii scrii:''te iubesc asa cum esti!''
Se va emotiona peste masura.

La multi ani si multa sanatate tatalui tau!

Zi excelenta!

Răspuns utilizator avertizat