| Corinush2013 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Ce cadou as putea sa-i iau tatei de ziua lui?

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
depinde de buget, daca dispui de buget, ii poti lua ceva ce stii ca ii place, un after shave/o rama in care pui poza parintilor/o diploma cu cel mai bun tata ceva trebuie sa te inspire.
O primavara frumoasa sa ai si un sincer
La multi ani tataluihappy

| mona a răspuns:

O bluza, un parfum, o camasa

| AddaSunnii a răspuns:

Poză în ramă cu voi doi happy

| CataC a răspuns:

Buna
Tu il cunosti cel mai bine. Ia-i ceva ce stii ca-si doreste, si ceva cu durata lunga de utilizare.
Daca nu are ceas, ia-i un ceas, rezista ani.
Daca e mereu la costum ia-i o cravata frumoasa.
Din nou, daca foloseste ia-i un pix/stilou deosebit.
Un telefon nou daca actualul e uzat (ceva clasic, nu sunt grozav de scumpe).
Un portofel nou daca actualul e uzat.
Un diplomat nou daca foloseste si actualul e uzat.
Ceva ce-i lipseste prin curte/casa. Gen set de gratar.
O idee mai banal, camasi, daca poarta.
In niciun caz chestii de barbierit, geluri de dus, alte nimicuri de genul, fiecare barbat are preferintele lui si de-astea oricum probabil primeste si de la altii.
Pana la urma tu stii cel mai bine ce-i trebuie/ce-si doreste.
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O cămaşă frumoasă, un ceas drăguţ, un parfum, foarte frumos gestul tău.
La mulţi ani tatălui!
Te pup!

| Schatzyyyyy a răspuns:

Un ceas de mana, sau unul personalizat! O poza cu voi!

| angrydriver a răspuns:

Un pachet gillette fusion proglide

| MauiThePreacher a răspuns:

De unde vrei să ştim noi? straight face
Dacă îi place vânătoarea, ai putea să îi iei un cuţit de vânătoare, un manual sau pur şi simplu, îi propui să mergeţi o dată. E sezon deschis pentru jder şi hermelină.
Dacă îi place altceva, i-ai ceva legat de ce îi place. Simplu.

| Corinush2013 explică:

Mersi mult la toti :*

| gabiion a răspuns:

O sticla de vin sau un parfum

| sorinutzu a răspuns:

Cel mai recomandat cadou care mi s-a dat si mie a fost ceasul de mina. Ceasul de mina il face sasi aduca aminte de tine de fiecare data cind se uita la ora. Sper ca te-am ajutat. Funda?