| anonim_4396 a întrebat:

Pff.intrebare stupida am jucat secret santa si mi-a cazut un coleg si nu stiu ce sa-i iau.sunt in pana de idei...deci? repejor va rog dau funda.

3 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Poti sa-i cumperi un lantisor, bratara, parfum, daca e glumet un papionlaughing. Cam atat mi-a venit pe moment.
Bafta!

| crazyblue a răspuns:

Descriel un pic. ca sa vedem ce i se potriveste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ii genu de persoana care asculta metallica.nu stiu ce sa spun.ideea e ca nu trebuie sa fie cadoul extrem de mare sau chestii de genu. trebuie sa ie semnificativ."tampit"