| Louys a întrebat:

Ce idei de cadouri aveti pentru un baiat de 15 ani, pasionat de istorie?(sunt coleg cu el si ar fi de preferat un cadou personalizabil, la care sa imi las amprenta)
Pana in 40 de lei.(facem Secret Santa)

4 răspunsuri:
| Nonolita a răspuns:

O carte scrisa de N. Iorga.

| Louys explică (pentru Nonolita):

Si cum este o carte personalizabila? Cum pot sa imi las amprenta? Ca doar nu se numeste personalizare scrisul pe prima pagina.

| Nonolita a răspuns (pentru Louys):

Un cadou personalizat este cel facut de mana ta. Restul... produse in serie. Dar nu ai spus ca poti sa faci ceva.

| Louys explică (pentru Nonolita):

Personalizat nu inseamna confectionat.
Ca doar tricou personalizat spre exemplu(ceea ce i-am si facut, si am aflat ca aia si-a dorit de foarte mult timp), nu inseamna tricou confectionat de tine, spre exemplu.