| heise a întrebat:

PhotoShop.
Am mai pus aceasta intrebare doar ca nimeni nu s-a sinchisit sa imi raspunda. Asa ca am schimbat categoria sa vad daca sa poate merge.
As vrea si eu photoshop doar ca imi e frica sa nu iau cu virusi. De accea v-as cere voua, daca puteti si vreti, sa imi dati si mie diferite link-uri dar fara virusi.
Ja ne'

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| heise explică:

Va multumesc tuturor. Eu nu am nici un antivirus instalat... ultima data se blocase laptopul din cauza lui.
Va multumesc din nou pentru ca v-ati facut timp sa treceti pe aici.

| anonimA96 a răspuns:

Daca ai antivirus in calculator nu o sa iei nici un virus asa ca stai linistit da un search pe google photoshop download si il downloadezi fara nici o problema. Funda?