| Alexandra158753 a întrebat:

Plac pe cinava de la școală mult, dar el nu. Sfaturi

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauti altul, cu forta nu merge

| neutrino a răspuns:

Respecta-i decizia si accepta realitatea ca si el are dreptul sa-si faca o prietena din randul fetelor pe care le place.

| LoveSleep a răspuns:

Tu doar continuă să-l placi.
Cum ar zice neutrino, "nimeni nu-ți poate lua asta".

| Innsbruck a răspuns:

Daca el nu te place nu prea ai ce sa faci, doar sa te faci mai frumoasa. Atunci o sa te placa, la aspect si el.

| nupebunezau a răspuns:

Buna!
In primul rand baietii sunt atrasi de aspectul fizic. Poti incepe prin a avea mai multa grija de felul cum te imbraci,cum te machezi,cum iti faci parul.
Apoi,baietilor le plac fetele care au simtul umorului. Ai putea sa incerci sa te imprietenesti cu amici/amice de-ai/ale lui si sa intri in grupul lor,pentru a fi mai aproape de el. Asa poti afla si ceea ce-i place,cum gandeste, cum il poti aborda.
Ai putea sa te uiti insitent la el, apoi cand se uita la tine, sa-i zambesti.
Sau cum se face in zilele noastre:ai putea sa il cauti pe Facebook, si sa-l bagi in seama ori daca esti timida sa-i dai like-uri.
Sper ca te-am ajutat cu ceva!
Multa bafta!