| lili24l a întrebat:

Plac un baiat din acelasi liceu cu mine. ne cunoastem, ne salutam si schimbam vorbe gen,, ce mai faci?" si cam atat. eu ma inteleg bine cu prietenul lui, el cu prietenii mei dar nu stie ca il plac. nici nu trebuie pentru ca as vrea sa-l fac pe el sa ma placa, altfel nu cred ca ar vrea o relatie. nu stiu ce se fac, cum as putea sa ma bag in seama cu el pe la liceu sau cum sa pot iesi cu el, nu neaparat doar noi, chiar si mai multi.

1 răspuns:
| Chocolate26 a răspuns:

Pai vorbeste cu prietenii lui sa iesiti toti pe undeva..stai mai mult pe langa el, incearca sa gasesti subiecte comune de discuti. succes! :* >big grin