| Florin a întrebat:

PLs, ajutor, cine joaca pe Facebook, jocul Top Eleven Football Manager, imi poate raspunde si mie la cateva itnrebari?
1.Cum maresc calitatea jucatorilor, de ex de la 3 stele la 4 stele.
2.Care este cea mai buna tactica.
Cel mai mult ma intereseaza prima intrebare, cine imi raspunde corect, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Chiuaua a răspuns:

Imbunatates-te Antrenamentele la stadion, nu le poti mari tu ele cresc cu timpul, iar tactica ti-o alegi tu in functie de ce jucatori ai si ce adversari ai. funda?

2 răspunsuri:
| Christian826 a răspuns:

1 cand castig punctele de antrenament cu meciuri sa primesti de la prieteni pui la jucator sa creasca apararea atacul fizicul sau moralul sau asa devine mai bun si puncele in total din coloanele alea daca ating in total toate trei coloanele 60 de puncte devine jucatorul 4 stele de ex
am un portar de trei stele care in prima coloana are asa
aparare 20.0 atac 20.2 fizic si moral 19.6 deci am ne voie de inca un punct de antrenament si jucatorul devine 4 stele

| Christian826 a răspuns:

Depinde de tine ce tactica ai asta depinde de clitatea jucatorilor ce formatie folosesti