| Beastroby12 a întrebat:

Sall! Pt cei care joaca Top eleven: Be a football manager! Sunt lvl 1 am cont mai mare de 4. cum imi fac jucatori de stele mai multe? am un prieten care are tot lvl 1 si are calitatea jucatorilor 19 si eu o am 13.4! Cum fac?

5 răspunsuri:
| GAmesh07 a răspuns:

Sall! Trebuie sa le dai sa faca antrenamente si apoi in dreptul lor o sa apara un con cu o minge acolo dai click acolo si atribuie automat apoi salvare si dupa mai multe antrenamente o sa i se mareasca stelele.

| Beastroby12 explică (pentru GAmesh07):

Asta fac si eu dar la echipa de lvl 4 am facut in fiecare zi si totusi am calitatea 18 si alti o au 25-26happy Si iau numai bataie!

| GAmesh07 a răspuns:

Aia care au jucatorii de 25-26 poate i-au transferat.

| Beastroby12 explică (pentru GAmesh07):

Da da la lvl 1 cum naiba sa transferi? Ca n=ai bani destui!

| GAmesh07 a răspuns:

Asta nu stiu.Cand am avut nivelu 1 am trecut cu jucatorii care i-am avut.(cred) Acum sunt la nivelul 8 si de aceea nu mai stiu.