| mihaela22 a întrebat:

Pls am nevoie URGENT! AM o prietena pe nume andreea, si ar avea nevoie de niste porecle mai interesante pentru numele ei...happy in afara de cele de: deea, deyutza, dede...altele? plsspuppy dog eyes FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| Face2face a răspuns:

Porecle nu trebuie sa vina de la ea si de la prieteni. Prieteni ii vor da porecla prietenei tale dar asta depinde de ea si de cum o percep prieteni si nu neaparat dupa nume, sau poate doar daca acstia vor sa mai,, taie,, din nume ca sa le fie mai usor. Dar atat timp cat ei nu simt nevoia de a poreclio pe prietena ta atunci ea nu are nevoie de porecla. Ea nu poata sa impuna nimanui cam sa ii zica de acum inainte. Pup si ai grija de tine!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| y a răspuns:

Andu.
and.
ara.
double d.
a

| elena7991 a răspuns:

Didu, dede, didi, didutza, ditza

| alee_3598 a răspuns:

Didi... dar de obicei poreclele se dau dupa caracter dupa felul cum arati etc!