| gyna201 a întrebat:

Pls help trebuie sa ajung cumva pe langa big berceni ca cica e o shaormerie pe acolo stiti cumva daca exista vreo shaormerie pe acolo si cum se numeste nu de alta dar e singurul indiciu pe care il am despre un baiat care mi-a luat mpp3crying... e singura chestie care o stiu ca cica lucreaza pe acolo si trebuie sa dau d el

1 răspuns:
| deniss_2179 a răspuns:

Linistestete cine tia ziz ca e vreo shaormerie pe la big ca nue si sa stii si mie mi s-a furat MP4