| DeeaDeuTsa a întrebat:

Heiiii TPU!
Am nevoie de voi urgent!
Maine (duminica) trebuie sa ajung la Spitalul Universitar de Urgenta ELIAS.
Pe unde este?
Din cate stiu eu, este in Bucuresti, pe langa Parcul Herastrau daca nu ma insel, nu?
Am nevoie de o adresa exacta si corecta. Apropo, sunt din Berceni deci cam ce as putea lua sa ajung acolo? Metrou, tramvai, masina, ce?
Mersiii!
Funda!
Se scuza categoria.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Adresa: Bd. Marasti, nr. 17, Sector 1, Bucuresti, 011461
Telefonsad+4) 021 3161600

| DeeaDeuTsa explică (pentru darrio2007):

Asta am citit pe net. Dar ma gandeam ca ai idee mai detaliat.

| darrio2007 a răspuns (pentru DeeaDeuTsa):

Si eu tot de pe net am luat adresa.Imi rau ca doar cu atat te-am putut ajuta.Nu sunt din Bucuresti.

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Mergi cu parintii daca nu te descurci...

| DeeaDeuTsa explică (pentru Mihaela1964):

Parintii nu pot merge cu mine. Trebuie sa ajung cu o prietena...