| Florin a întrebat:

Pls, ofer cea mai mare funda daca ma ajutati cu aceasta problema, pe facebook, la Top Eleven Football Manager, imi apare decat o parte din joc, cum poate sa imi apara top jocul pe ecran, imi apare decat o parte, cine imi spun dau funda.As putea folosi disable(nu stiu ce inseamna, pls sa imi spuneti)? Dar ce inseamna, cum se foloseste.Pls,dau funda!

1 răspuns:
| Oliveoo a răspuns:

Florin te sfatuiesc sa nu dai Disable pentru ca ar insemna sa dezinstalezi jocul. Daca vrei sa faci mare jocul apasa F6
Sper ca ti-am fost de ajutor