| Mirela a întrebat:

Plsssss help me :-s trebuie sa fac o comp despre vara la romana.la ora asta n.am nici un chef d facut comp.
dati. mi si mie niste link`uri cu compuneri despre vara dau fundita love struck

mersi >multbig grin

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Http://www.compuneri.co.cc/tag/vara/

Aici ai si doua-trei compuneri, o poezie, expresii de vara. Sper sa-ti fie de folos.

http://calimara-cu-cerneala.blogspot.com/2010/03/compunere-despre-vara.html

Inca o compunere.

Poti scrie pe google,, Compunere vara - pui de compuneri " sau,, Compunere vara - clopotel.ro "

Bafta, sa iei un 10 :)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zk...cauta si tu pe google.sunt si acolo mii de compuneri pentru tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

big grin ti-a dat cineva? pana la urma...big grin