| RamonaPgstai a întrebat:

Plz help me:X ofer fundalove struck pe facebook`ul nou cum se sterg pozele? funda:X

Răspuns Câştigător
| yourFanta a răspuns:

Atunci cand te uiti la poza, iti apare in dreapta intr-un colt o rotita(piulita) si dai pe ea si iti apare acolo.

4 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

intri la poza care nu o mai vrei si sub poza scrie "sterge aceasra fotografie"
Funda?

| Diana230 a răspuns:

In partea de jos a fotografiei ai Options, apesi acolo si iti apare Download, Make profile picture si Delete. Apesi pe Delete si iti sterge poza big grin

| DianaaStop a răspuns:

Pe poza mai jos iti apare Optiuni dai pe optiuni si dai Sterge aceasta fotografie.
- sau mergi la Editare album ->editare fotografii si iti alegi poza care vrei s-o stergi happy Fundaa?

| D3uTzA_5349 a răspuns:

Deci. dai sa vezi poza. daca pai mouseul pe poza.iti apar jos acolo "eticheteaza fotografia", "optiuni", "distribuie". si dai acolo la "optiuni" si iti apare roteste poza, descarca.si mai multe si iti apare ultima "sterge acesta fotografie. si asta e tot :* Funda?