| andreutza99 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor! La fotografii de profil pe facebook adica pozele care le-am avut ca poza de profil vreau sa sterg o poza si nu stiu cum ajutati-ma urgent va rog! Ofer funda:X

3 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

FACEBOOK - STERGE POZE -> Intra pe facebook la poza care vrei sa o stergi si vezi ca in partea dreapta langa X (de unde inchizi poza) ai o rotita -> click pe ea si apoi click pe -> Sterge aceasta fotografie. Vezi si in foto: http://i.imgur.com/W9W4z.jpg Bafta!

| andreutza99 explică:

Nu merge nu imi apare nimic ce sa fac?

| mitsufball a răspuns:

Dai click pe poza iti apare poZa mare si sus in dreapta apare o rotita dai click pe ea si dai stergeti fotografia big grin. fundabig grin