| Clannad a întrebat:

Plz. Ia uitati-va la poza mea de la avatar, credeti ca sunt frumoasa
Dar oare el de ce nu ma place? sad
broken heart

13 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Mai bine o lasa-i pe aia cu frumusetea decat sa o bagi pe cea cu desteptaciunea.Nu te mai lauda ca esti inteligenta, vei ramane singurá. Baietii vor fete prostute sa le manipuleze sau sa le dai impresia ca esti manipulatawinking
Te decurci tu daca zici ca esti pe locul 2 in scoala.

| oz a răspuns:

Nu trebuie sa te placa "el"...trebuie sa te placa "unu"...

| Pho3nix a răspuns:

Poate ca nu esti pe gustului baiatul respectiv...
Oricum...nu conteaza numai frumsetea.

| Catalion a răspuns:

Esti foarte frumoasa dar sunt baieti care nu le plac asa toate fetele doar pentru ca sunt frumoase. Sunt baieti care mai intai vrea sa vada cat de frumoasa esti pe dinauntru nu pe dinafara. Nu ca tu nu ai fi frumoasa pe dinauntru ca nu te cunosc pana la urma. Probabil te intrebi cat de frumoasa sa fi si pe dinauntru ca sa te placa... Asta nu pot sa-ti spun, pentru ca fiecare baiat are propiile preferinte.

| St!L a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc dar pentu un baiat nu conteaza doar frumusetea.sad

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poate nu eşti pe gustul lui!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe locul 2 in scoala... la ce?!
Ochelarii aia iti acopera juma 'din fata. Pune alta smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai, se vede ca esti pe locul 2 la scoala, serios...pe locul 2 la gramatica, nu? esti buna...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.fifapro.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca fumezi