| anonim_4396 a întrebat:

Poate cineva sa-mi spuna de ce mereu cand intru pe youtube sa vad un videoclip, clipul nu porneste, imi da eroare si imi spune sa incerc mai tarziu?

Răspuns Câştigător
| love4u a răspuns:

1. Ai virusi, care nu permit navigarea pe web, ti se incarca greu pagina ( mi se intampla si mie inainte ). Sau,
2. Nu ai programul Adobe Flash Player pentru a vedea pe youtube happy, este necesar. Daca doresti un link de download pentru acel program posteaza aici.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adobe Flash Player am. Cel mai probabil am virusi.Multumesc:*