| Anonim1045 a întrebat:

Poate sa-mi spuna si mie cineva care a citit cartea ce se intampla in Eclipse de Stephenie Meyer? thnx:d

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

laughingCuriosii mor repede!
Crede-ma e mai frumos sa citesti tu singura cartea si sa vezi ce se intampla! (Oricum indata apare si filmul)
Dar.hm...Pe scurt: Victoria isi face o armata de nou-nascutii cu care vrea sa o omoare pe Bella, Edward nu este de acord ca Bella sa petreaca timp cu Jacob, Jacob ii declara Bellei ca o iubeste si Bella realizeaza ca si ea il iubeste pe el!

:*Mai multe poti afla din carte!

1 răspuns:
| Kate21 a răspuns:

Pai...
Victoria face o armata de nou nascuti
vrea sa o omoare pe Bella pentru ca Edward l-a omorat pe James (iubitul Victoriei)
Edward nu vrea sa o vada pe Bella petrecand timp cu Jacob deloc
Jacob ii spune Bellei ca o iubeste si Bella il iubeste dar il alege pe Edward si accepta cererea lui / conditia pentru a o transforma in vampir