| Keilly a întrebat:

Cine a citit cartea Might Night Sun de Stephenie Meyer?

Răspuns Câştigător
| Elle2117 a răspuns:

Salut big grin
Cartea de Midnight Sun de Stephenie Meyer nu a fost publicata nici macar in America datorita faptului ca in timp ce scria cartea(la calculator) cineva i-a furat primul capitol. S-a suparat destul de rau si nu a mai vrut sa o continue.Partea oarecum buna este ca a acceptat sa puna primul capitol pe net. A zis ca INCA se gandeste daca sa o continue sau nu.
Oricum am inteles ca Midnight Sun este la fel ca Amurg numai ca este povestita din perspectiva lui Edward.
Sper ca te-am ajutathappy

1 răspuns:
| Twilightfan14 a răspuns:

Buna:) eu acum vreau sa o citesc online ca nu am gasit cartea :( daca vrei iti dau si siteul : http://www.scribd.com/doc/16207024/Soarele-de-La-Miezul-Noptii