| TumblrAddict a întrebat:

Poate unii dintre voi au urmarit-o/o urmaresc pe Bethany Mota(macbarbie07) pe youtube. Cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| LovehopeTrust a răspuns:

Da eu i-am urmarit si ii urmaresc in continuare toate videoclipurile si pot spune ca o ADOOR...mi se pare foarte implicata in tot ce face si chiar ne ajuta in plus atunci cand o urmaresti parca zici ca suntem prietene de-o viata....deci asta e parerea mea desprea ea big grin

1 răspuns:
| abriella a răspuns:

O ador.este foarte draguta si are niste idei grozave, ma inspira mereu.cu siguranta este beauty gurul meu favorit!