| IWannaSmile a întrebat:

Puteti sa imi spuneti niste videobloggerite profesioniste care fac tutoriale de beauty/fashion ceva in genul lui Bethany Mota sau Michelle Phan? Nu link doar spuneti-mi cum se numesc pe YouTube. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

1.AlisonLovesJB
2.Fleur DeForce
3.lilisimply
4.nicolegraceeee
5.violetvanityx
6.Tess Christine

| iStarry a răspuns:

Preferatele mele sunt CutiePieMarzia(Marzia Biosognin), Zoella(Zoe) si grav3yardgirl(Bunny) pentru ca ele sunt exact opusul fetitelor de 11-12 ani care se cred mari vedete pe YouTube straight face

| Pricked a răspuns (pentru iStarry):

Avatarul. Tău. Aşa de simpatic. blushing

| iStarry a răspuns (pentru Pricked):

*Roseste*Mersi big grin

| Zuza50 a răspuns:

Loredana Popa.