| Vampire_9682 a întrebat:

Poimaine am banchet si nu pot sa merg pe tocuri. Ce sa fac sa ma obisnuiesc? Oricat as merge, tot ma balangan...

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Si eu la fel! bine deci, iti recomand sandalele cu platforma, sau cu talpa ortopedica sunt fooarte comode! DISTRACTIE PLACUTA!:*

4 răspunsuri:
| dieanuk a răspuns:

Poartale prin casa cu o carte pe cap.si incearca sa tii carte in echilibru si sa nu iti cada de pe cap.bafta

| Missy_4860 a răspuns:

Trebuia să te gândeşti la posibilitatea asta de mai devreme şi să începi să exersezi cât de cât mersul pe tocuri. Mai încearcă, dar dacă continui să te bălăngăni, renunţă. Nu-i nimic mai dizgraţios decât o fată care habar n-are să meargă pe tocuri dar totuşi o face. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu te sfatuiesc sa nu te chinuii cu niste tocuri foarte imense si sa iti iei niste pantofi cu talpa intr-una si nu exagerata pentru ca o sa iti fie mult mai bine,happydistractie la banchet si amintiri frumoase

| gιRlҝiιзR a răspuns:

Ce conteaza... ca nu sty sa mergi pe tocuri...o sa inveti.te sfatuiesc sa_ti iei ceva comod