| anonim_4396 a întrebat:

Porecle dragute pentru iubite,

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Nu ai cum sa dai o porecla reusita unei persoane pe care nu o cunosti...

Doar asa dar acestea sunt, stiu si eu...common?

-iubi
-iubire
-bebe ( baby )
-ursulet
-draguta
-iepuras
-ingeras
-iubirea mea
-inimioara
-inimioara vietii mele
-ingerul meu pazitor
-scumpete
-pisoias (*orice animal care este super dragut si care nu ar jigni-o, adica fara vacuta si chestii de genul...)
-piersicuta
-scumpii
-gogosica

Dupa cum ziceam...sunt obisnuite, daca vrei ceva mai special trebuie intai sa cunosti acea fata.
Bafta!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dupa parerea mea, cele mai dragute si "nerfortate" sunt :
iubire
iubito
baby
pui
dragostea mea
Restul deja parca scartaie pe ureche, sincer.

| Axys a răspuns:

Ingeras
ursulet
gaza
motata

| Kenya a răspuns:

Mi se pare aiurea sa ii pui porecle gen " pufulete", "gogosica" bleach

| DenisaKarolina a răspuns:

Ok pai : Soarele meu, Iubirea mea, Draga mea, Scumpa mea, Inima mea, Viata mea, Sufletul meu, Sufletel, Nutella mea draga, Ciocolatica, Micuta mea, Iubirica, Iubi, Iuba, Regina mea, Printesa mea, Gelozica (daca e geloasa), Supica(suparacioasa),Piticot,Micuto,Scumpete,Febletea mea,Galaxia mea,Aerul meu, Dragostea mea, Gogosica mea, Pisicuta mea, Pisoias, Unicornul meu:3 laughing, Inorogul meu, Poneias laughing :3, Puiut,Scumpi, Mickey, Copilas, Fetita mea, idioata mea mica (daca aveti obiceiul sa vb asa) si mai sunt ^-^, funda? big grin

| Babby18 a răspuns:

Pisi
Printi
Iubi
Gagii
Bafta!winking

| Tuiu_Lorena_1996 a răspuns:

Inima mea
Dragostea mea
Pufulete laughing
Iubi
Pui.
Zana