| sorina_2296 a întrebat:

Port sutien de cateva luni credeti ca imi va afecra cresterea sanilor am 13 ani?

Răspuns Câştigător
| ioanaKevlar a răspuns:

Da. Pentru ca sanii trebuiesc lasati sa creasca fara ca greutatea lor sa fie sustinuta de ceva (precum sutienul). Altfel in timp se vor "lasa" (pentru ca se vor obisnui sa fie sustinuti).

2 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Eu zic sa porti bustiera pentru inceputwinking

| Bellabelutsag a răspuns:

Kam dastraight face
de0bikei sutienele se p0arta` de la 14 ani straight face mai asteaptaa un an pentru ca acum sanii tai sunt in timpul cresterii sh thu cum ii tii in sutien acolo nu mai au ''aer'' Sa zicem sper ca tsiam fost de ajut0r`:*