| Anonim89395 a întrebat:

Pot avea un job stabil daca dau la facultatea de bioinginerie medicala?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca esti capabil sa-l gasesti si sa stai in acel job pentru multi ani.
Dupa cum stii, nici o facultate facuta in zilele noastre nu vine cu loc de munca asigurat.
Adevarat ta problema apare dupa terminarea facultatii si luarea licentei, sa incepi sa-ti cauti de munca fiindca un asemenea post liber nu apare lunar sau anual, ci cand iese cineva la pensie sau cand se infiinteaza o firma noua.

| carevaescu a răspuns:

Da, dar e mai căutat in afara.