| HelloImJosephine a întrebat:

Pot face bani pe OnlyFans daca sunt o fata normala(nu am multi followeri)?

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Dacă ești foarte sexy și îti faci multă reclama sa se aboneze lumea care te place. O sa faci bani.

| Werrich a răspuns:

Daca faci abonament de 10 euro ar fi ok.

| alexalx1234 a răspuns:

Depinde și ce faci acolo. În general multe fete care au cont acolo se pozează goale sau nu mai știu eu ce. Poți încerca și pe patreon, dar și acolo sunt fete care fac la fel

| LilWatamaloon a răspuns:

Da, nu trebuie neaparat sa ai un continut cu caracter sexual pentru a face cativa bani pe acea aplicatie, poti sa ai un content tip prezentare de locuri interesante, arta cum ar fi pictura.Pentru asta ar fi ok sa ai si o pagina de Facebook sau de Instagram unde sa prezinti mici faze din ceea ce faci. Dar daca vrei sa ai un continut mai altfel, mai sexy foloseste-te de fetish-urile oamenilor, cum ar fi sa ai categorii tip picioare sau "arunc miere pe mine pentru 25 de dolari"

| erikavip a răspuns:

Da poti face, iti faci alt cont de Instagram si Facebook, si te promovezi mult https://onlyfans.com/erikavip asta e link-ul meu de only

| Gabster323 a răspuns:

Dacă îți place să fii folosit sa zic asa pentru banii Chiar o sa faci bani

| imiplacesabeau a răspuns:

Trimite material sa vad daca ai sanse