| Superior a întrebat:

Pot fi considerat psihopat daca imi place semnul nazistilor? Adica mno,mi se pare cool,in nici un caz nu-s adeptul lui Hitler pentru. masacrul care l-a facut, dar imi place simbolul, atat.

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Hitler inca n-a murit,, traieste vesnic! Eu il admir pe Hitler doar prin simplul fapt ca a dus Germania pe cele mai inalte culmi/
Nu esti pshiopat daca iti place o sigla

| Mayhem666 a răspuns:

Nu poti fi considerat psihopat pentru asta. Colegul meu de camera e obsedat de filme cu nazisti si cu razboaie, asta il face psihopat? Nu cred, deci e ok!

| Clorox a răspuns:

Nu, psihoza se manifestă altfel...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Swastika (și toate numele sub care e cunoscut) e un simbol folosit cu mult înainte ca Hitler să fi fost conceput, dar nu-i pasă nimănui. Iar a fi psihopat nu are legătură cu desenatul swasticilor pe ziduri.

Eventual vei fi numit susținător al nazismului sau copilaș rebel dacă porți simbolul.

| Madesz a răspuns:

Și mie imi place simbolul. Ay