| daienush a întrebat:

Pot pune o tableta de 10.1 inch intr'o husa de 10 inch?

2 răspunsuri:
| catinque a răspuns:

Da, dar o să stea fix puțin, nu va păți nimic. De obicei husele se fac puțin mai mari, deci, da poți să folosești cu încrederewinking.

| Spiridus2008 a răspuns:

Cel mai bine sa verifici dimensiunile tabletei, apoi compari cu dimensiunile de pe site-ul de unde vrei sa cumperi, gen : http://www.tableta-android.ro/......soc-.html, aici ai dimensiuni Minime si Maxime, si vezi exact cum se incadreaza tableta in husa.
In functie de tableta, poti cauta o husa dedicata, dar costa putin mai mult.