| daienush a întrebat:

Pot pune o tableta de 10.1 inch intr'o husa de 10 inch?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tableta ta de 10.1 inch, are doar diagolana ecranului atat. Mai adauga si marginile, si se face mai mult de atat. Deci nu va incapea din pacate sad

O zi buna!

| daienush explică (pentru anonim_4396):

Ma refer la o anumita husa... Ca un fel de plic

| anonim_4396 a răspuns (pentru daienush):

Da, si eu ti-am raspuns. Husa are 10 inch diagonala. Iar tableta 10.1 plus marginile sale, care va insemna cam 12 inch. Deci nu va incapea intr-o husa de 10.

Dar, cel mai bine cumpara-ti tableta mai intai, si mergi direct in magazinul de unde vrei sa iti iei husa. Si o probezi, vezi cum vinewinking