| augustus17 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca prietenul meu a ejacuat in timp ce "se freca" de mine, amandoi aveam chiloti si blugi, de acea ma gandesc ca este putin probabil ca spermatozoizii sa fi calatorit pana in vagin, mentionez ca sunt virgina. Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata prin haine

| Kaℓi a răspuns:

Ce culoare aveau blugii? daca erau deschisi, te poti consola ca o sa ai un copil palid, straveziu, dar daca erau negri o sa fie mai complicat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar daca ar reusi sa "calatoreasca" prin absurd pana in vaginul tau si de acolo mai departe in uter, pentru a ramane insarcinata in mod obligatoriu acolo trebuie sa se intalneasca cu un OVUL VIABIL pentru ca prin fecundarea dintre aceasta si spermatozoid sa se nasca o sarcina. In concluzie pentru a se forma o sarcina in mod obligatoriu femeia trebuie sa fie in PERIOADA FERTILA a ciclului menstrual. Doar in acest caz se poate naste o noua forma de viata. Sanatate!

| Dugalle a răspuns:

Spermatozoizii au un sistem GPS natural ce ii ajuta in mod natural sa fie ghidati in vaginul tau si mai au si varf foarte ascutit ce pot strapunge pantalonii si chilotii.

Sunt sanse foarte mari sa fi ramas insarcinata, serios.

| milkie a răspuns:

Nu. :^)