| Geo_9699 a întrebat:

Pot sa aflu o adresa de mess a unui persona daca ii stiu numele, prenumele si adresa?

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Nu prea, pentru ca atunci cand cineva isi face un cont de mess nu isi pune numele real, nici adresa completa si nu prea ai cum, doar daca stii ca are cont pe vreo retea sociala gen hi5, facebook si tot asa, intri la profilul lui si vei vedea la contacte ce id are, asta daca nu are profil privat! Sper ca te-am ajutat! Funda? Plzzz

1 răspuns:
| marian123 a răspuns:

Nu