| nicu_3864 a întrebat:

Pot Sa imi fac si alte prietene in GTA San Andreas in afara de Barbara, Denise si Millie?

3 răspunsuri:
| PastilutzaColorata a răspuns:

Cum sa ma fac femeie?

| ladypink1 a răspuns:

Mai sunt si in alte orase din cate stiu eu nu este un cod bekknqv toate femeile vin la tine te schimba intr-un costum dar poti sa te faci inapoi in ce haine vrei si codul nu dispare! funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

An GTA1-2 este codu fannymagnet si vin fete an masina la tine si te urmaresc, cum pot sa ma intalnesc cu fetela BARBARA DENISA SI MILIE?