| Manaila968 a întrebat:

Salutare, cei care se joaca GTA San Andreas, am 2 intrebari, cum sa intretin relatii sexuale cu Denise, prietena mea din GTA SA (prietena a lui CJ) in GTA San Andreas si ce se intampla daca Progresul lui Denise(Progress with Denise) ajunge la 100%?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am mai jucat SA de ani de zile dar sa iti raspund: La un moment dat te va invita la cafea, progresand prin intalniri, si ii vei auzi cum intretin relati sexuale dar nu vei vedea nimic(ai nevoie de un mod pentru asta), asta daca nu a facut-o deja. Cand progresul ajunge la 100% iti va da Pimp Suit(un constum amarat care se vrea a fi un costum de peste, care trimite femei la produs).