| Inna05 a întrebat:

Poti afla parola cuiva sau poti o poti sparge?' spuneti-mi si mie cum

Răspuns Câştigător
| litlledolleioanna a răspuns:

Este o prostie nu poti afla parola cuiva si nici nu o poti sparge decat daca stii raspunsurile si intrebarile acelei pers in momentul in care sia facut id-ul atat in rest nu ai cum nici pentru cei mai mari hackeri nu este atat de usor decia ia-ti adio de la chestia asta.ca asa credeam si eu acum ceva timp ca pot afla parola cuiva vedeam tot dfelul de prostiii si anunturi pe net de la niste fraieri pot spune care faceau shto k i stiu sa sparga parole dar este total gresit.asa ca uita de asta

1 răspuns:
| Ionait a răspuns:

Iei un ciocan si dai cu el in campul in care trebuie sa scrii parola. In cele din urma parola va fi sparta.

Aveti 12 ani si va trebuie sa spargeti parole...