| Patrick20061997 a întrebat:

Poți câștiga banii stand acasă?

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Videochat, Petrica. Te vrea fetele pe sistem

| sorinake a răspuns:

Nu poti castiga "stând".
Trebuie sa muncesti pentru bani

| Violleta2022 a răspuns:

In principiu nu poti castiga nimic, daca stai acasa si dormi.
daca te referi la castigat pe internet ceva, poti castiga daca ai un stadiu avansat in programare si te lansezi pe vreun site de lucru online, unde poti dovedii ca esti tare si te pricepi sa faci proiecte online.
Daca nu stii nici programare, atunci este bine sa-ti scoli fundul din scaun si sa-ti cauti de munca pe la vecini, gardini, case, companii din orasul tau.

| Nemessys a răspuns:

Da. Faci copii, si alocatia vine luna de luna. Primesti bani si tu nu faci nimic.