| Cory_1336 a întrebat:

Cum pot castiga bani stand acasa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te pot ajuta cu un site. Intra pe: http://www.prizee-jackpot.com/? parrain=4d74ebe0ab26576a01010000 Nu trebuie sa depui nici o suma in cont! Joci gratis! Si castigi de peste 1euro pe zi. La 50 euro poti retrage suma. Iti recomand cu mare drag. Pentru mai multe informatii contacteaza-ma doar pe mail: ada_adutza93@yahoo.com Te pup si succes!

8 răspunsuri:
| KillAWolf a răspuns:

Http://www.neobux.com/? r=Raducuzzz E un site pe care esti platita sa vizionezi reclame. Dupa putin timp, vei incepe sa castigi destul de multi bani, pe care ii vei putea scoate pe un card

| Razvy197 a răspuns:

I-a id-ul razvy_boy_cool197
Si iti voi spune happy
E foarte simplu
Bafta happy

| antonio98 a răspuns:

Ei bine vei face asa:
CChiar daca esti fata iti faci un server de cs sau ceva joc online
vei da admine sau GM depinde de joc si vei lua!

| jamaican a răspuns:

Intra pe site asta http://bani-pe-internet.tk/, pe mine m-a ajutat sa fac ceva banuti.

| βoborozzza a răspuns:

Eu castig bani cand ma duc la scoala.De exemplu am pus pariu cu un coleg pe 20 lei si am avut dreptate, deci am castigat...Sau ma mai roaga colegii sa le scriu repede tema in clasa...Scriu repede, insa nu fac nimic pe gratis si le cer cate 5 lei si-mi dau prostii.Bafta!

| ceciii a răspuns:

Muncind online.pe anumite siteuri,sau facandut`i un magazin, chiosc, un mic salon de infrumusetare depinde oricum SUCCES.`:*`!

| Banideacasa a răspuns:

Fă bani de acasă! Vezi cele mai bune PTC-uri pentru 2014 pe blogul meu--> top2014ptc.wordpress.com