| UmbraDeVulpe a întrebat:

Poti sa ai avatar de sex opus pe snap? Sau poti numai cu sexul care il ai tu?

1 răspuns:
| Tranconoid a răspuns:

Da, este posibil să aveți un avatar de sex opus pe Snapchat. Aplicația oferă o gamă largă de filtre și efecte de realitate augmentată, inclusiv o varietate de avataruri, pe care le puteți utiliza pentru a vă crea o versiune digitală a dvs. sau a altor persoane.

Este important de menționat că utilizarea unui avatar de sex opus pe Snapchat este o alegere personală și că nu există nicio restricție referitoare la acest aspect în ceea ce privește aplicația. Cu toate acestea, este posibil ca utilizatorii să întâmpine reacții diferite din partea altor utilizatori sau a prietenilor lor, în funcție de cultura și valorile acestora.

funda