| UmbraDeVulpe a întrebat:

Poti ca si baiat sa iti faci snap cu avatar de fata? Daca da atunci nu e ok sa dai add la orice snap cu avatar de fata, nu? Si sa vorbesti

8 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Poți fi oricine pe net. Dar dacă vrei ceva sincer, trebuie să oferi și tu sinceritate.

| Hyperion7 a răspuns:

Da,dar va fi cam dubios

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Dacă ești băiat evident că la avatar nu găsești doar din categoria din care faci parte " băiat", da, poți să îți faci avatar de fată ca băiat.
Dar cine ar sta sa își piardă timpul să facă asta?laughing)
Asumați ca nu este " tinder", adică loc pentru agățat.
Adică să adaugi persoane străine este destul de periculos, de ce ai adauge fete pe care nu le cunoști?

Răspuns utilizator avertizat
| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Este periculos sa adaugi străini pe internet, indiferent de sex.
Dacă tu discuți cu o tipa și îi dai datele tale adevărate și nu știu ce, poate să își bată joc de tine, etc cazuri.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Ce contează asta cu ce discutam?
Nu este ok să discuti cu persoane pe care nu le cunoști.
De ce să vorbim în general și la modul " toate", unele or fi, alte nu asa cum sunt și baieti cuminți și băieți care nu sunt cuminți.

Răspuns utilizator avertizat