| clara_5081 a întrebat:

Poti sa fi insarcinata chiar daca esti virgina?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pai atunci toate fetele ar fi insarcinate inca de la nastereoh go on
Concluzia:Imposibil
Trebuie sa intretii relatii sexuale pentru a ramane insarcinatahappy

| YoungSteve a răspuns:

Nuphappy pentru ca trebuie sa ai contact sexual cu cineva ca sa fii insarcinata si daca esti virgina dupa contactul sexual nu mai esti happy O_o

| bLuEsKiEs a răspuns:

Nu

| BAIATUL110 a răspuns:

Astea intrebari fratelaughing

| Anonim_4683 a răspuns:

Nu! 100% nu!

trust me

| LoLo_9163 a răspuns:

Nu, esti insarcinata cand ai avut recent ciclu si ai avut un contact sexulwinking. Deci nu poti fi virgina cand ai avut contact sexual...stai fara grijiwinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor) doamne! da... trece barza pe deasupra ta si te lasa gravida. din moment ce esti virgina nu ai cum! ramai insarcinata numai prin contact sexual

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti ramane insarcinata prin inseminare artificiala, chiar daca daca esti virgina, dar altfel nu. Excluzand inseminarea artificiala, nu poti fi insarcinata daca nu ai avut contact sexual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. pentru ca atata timp cat nu ai avut contact sexual cu sexul opus nu are cum sa se fi intamplat ceva. poti sta linistita happy