| tudor4231 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna are doi baietii care sunt indragostiti de ea.Cum sa scape de ei intr-un mod mai frumos

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Ar trebui sa intervi si sa le spui acelor baieti ca esti prietenul ei s-o lase in pace.

5 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Ia-i tu pe amandoi, sau, sa le spuna direct in fata ca nu are nevoie inca de prieten.

| Suck a răspuns:

Nu poti scapa de cineva intr-un mod frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și care e problema dacă sunt o plac amândoi? Cu ce o deranjează?

| KamyHeey a răspuns:

Le spune clar ca nu vrea sa fie cu niciunul.

| Daniela7776 a răspuns:

Cel mai simplu mod. Le spune clar ca are pe altcineva. Sau ca nu isi doreste o relatie cu niciunul dintre ei si punct. Daca nu intelege cu frumosul, nu are decat sa apeleze la chestii mai drastice laughing.