| ionutz95 a întrebat:

Prietena mea imi zice sa fiu mai tandru cu ea dar sunt putin timid si nu sunt indraznet imi puteti spune ce sa fac si cum sa fiu tandru cu ea.pls pls

3 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Acest lucru vine de la sine pararea mea daca o iubesti si tii la ea nu cred ca iti va fi greu sa o faci big grin bafta

| chels95 a răspuns:

Parerea mea e ca e bine daca nu esti asa de "tandru" cu ea pentru ca va veti plictisi repede unul de celalat. Chiar daca ai sentimente pentru ea, nu trebuie sa le arati tot timpul.

| crmr a răspuns:

Tandru nu inseamna ca trebuie sa fii mai indrasnet inseamna ca trebuie sa te porti frumos cu ea ex flori chiar daca sunt furate din gradina vecinului usi deschise din astea