| JustFun01 a întrebat:

Ce e mai bine sa fii indraznet sau sa fii timid?

Răspuns Câştigător
| viorel70 a răspuns:

Hm, pai uite cum sta treaba
cand esti in ora ar trebui sa fi timid mai ales cand te scoate la tabla sa creada profesorul/profa ca esti emotiv
dar in pauze e normal sa fi indraznet ca sa iti castigi respectul ca sa nu te bata si sa faca toti misto de tine...
by J3 by J3

10 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Trebuie sa stii cand e timpul sa fi indraznet si tupeist si cand e vremea sa fii la locul tau

| MulteLucruriFaraRaspuns a răspuns:

Indraznet ..eu sunt o persoana timida si sincer nu`mi place si incerc sa scap de timiditate pentru ca mi-am dat seama ca nu ajungi niciunde cu ea

| psst a răspuns:

Indraznet! Prin timiditate nu ajungi nicaieri, dar si indrazneala trebuie sa aiba niste limite

| viorel70 a răspuns (pentru psst):

Sigur? spune-i asta si colegilor mei...si mai vedem

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns (pentru viorel70):

Nu cred că era vorba numai de școală.

| JustFun01 explică (pentru ÎmiPlaceDeMăta):

Nu m-am referit in general.

| viorel70 a răspuns (pentru JustFun01):

Fi in general cum ti-am propus eu si o sa vezi big grin

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns (pentru JustFun01):

Păi asta zic, dar el vorbea numai de școală. În fine.

| andreea123dragutza01 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine e sa fii indraznet!