| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea vrea sa il enerveze pe prietenul ei si nu stie cum

Răspuns Câştigător
| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struck

Sa-l enerveze, in sensul de a-l face gelos nu? pai sunt o gramada de solutii si optiuni
de ex: Cand se plimba prin oras pentru ai insufla prietenului sau cateva scantei de geloie si nervi ar pute sa spuna ceva de genu :"Ce FruMy e tipul ala ce bun e baiatu!"atunci automai iubitul se va enerva! Ar putea sa-l faca gelos filtand cu amici lui. asta il va inebuni! Apoi ar putea sa nu-i raspunda cateva ore bune la telefon ( mesaje, apeluri). si in momentul cand va raspunde la ele si prietenul ei o va intreba dc nu a raspuns s-ar putea ascuza cu ceva de genu:"A.pai am iesit cu un baiat prin oras dar nu-ti face grii e un fost iubit care a instat de mult sa iesim si numai scapam de el simpatic baiatul nu se opreste pana nu obtine ce doreste!"asa il va enerva pe prietenul sau. dar sa nu exsagereze... dar putea ivii o despartire:d FunDa?

3 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Sa-l ciupeasca laughing

| SEAL a răspuns:

De ce? e prea redusa ca sa poata sa gandeasca?

| Közmyn17_5572 a răspuns:

Spune-i prietenei tale ca daca se joaca cu focul, se km arde! laughing