| mariapetre1234 a întrebat:

Care stie diferenta dintre prietenul sau prietena ta

Răspuns Câştigător
| Miikey a răspuns:

Prietenul:cel mai bun amic,iubitul tau,si un necunoscut care il placi (tu)
prietena:cea cea mai mai buna buna prietena,nu poate fii iubitul tau rolling on the floor dar ea te-ajuta la bine si la greu si daca ar fi sa aleg as alege prietena mea nu iubitul meulaughing! Asa iubesc o prietena, nu e prietena e mai mult e suri mea e in viata mea si o cheama petre maria teodora, e cea mai buna si mai tare prietena din lume:X:X:X!

2 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Paiii prietenul este iub mheu.sh il sarut etc.
Dar prietena ma duc cu ea in oras.sh altele
Dar nu ma saru cu ea...hee hee
rolling on the floor

pa, pa

| Akira a răspuns:

El e baiat si ea e fatathinking