| Shadowhnuters a întrebat:

Prieteni,am o problema. Aseara am visat ca am luat note mici in examen. Luni se afiseaza rezultatele, credeti ca visul ar avea o legatura? ...Ma cam cuprinde frica

Răspuns Câştigător
| Cristina788 a răspuns:

Probabil că te-ai gandit că vei lua note mici și de asta.
Visele sunt ireale

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Are legatura doar cu faptul ca te-ai gandit prea mult la acest lucru, esti stresat si de aceea noaptea poti visa astfel.

| PainTech a răspuns:

Depinde ce ai scris pe foaie.

| Eireann a răspuns:

Nu, stai linistita. In general inainte de fiecare rezultate sau inainte de fiecare examen important visam ca ori intarziam (de cele mai multe ori) sau ca nu il luam. Visele sunt un mod in care creierul proceseaza lucrurile care se petrec in timpul perioadei cand esti treaz - stresul examenului.