| mjdhr a întrebat:

Prietenul iubitului meu ma place, pur si simplu se da la mine.nu stiu ce sa fac sunt sigura ca o sa ma sarutehee hee tentatie e marelaughing nu prea vreau sa il refuz dar dupa sigur o sa ma simt prost fata de prietenul meu, o sa am remuscari.ati trecut prin situatii asemanatoare? daca da ce ati facut?

9 răspunsuri:
| FlorinFlorinF a răspuns:

Riscate si tu big grin si dupa aia incearca sa uiti ce ai facut big grin e simplu tongue

| Bellatris a răspuns:

Sa te 'joci' cu prietenul lui cel mai bun, nu pare a fi cea mai buna metoda. Ei sunt baieti si din toata treaba asta tu ai putea iesi cea mai sifonata, castigandu-ti o reputatie proasta pentru ca nu stii cand mai in gluma mai in serios ei o sa vorbeasca despre asta.

| wdxraul a răspuns:

Pai tie ti-ar placea sa ti se intample asta? Daca da, go aheadwinking

| NoNameMe13 a răspuns:

Oh, haide! Nu are rost sa renunti la prietenul tau pentru baiatul ala. Poate face intentionat ca sa te "sufle" de la prietenul lui si apoi sa te lase asa... Nu te risca! Stai langa prietenul tau ca apoi poate vei regreta. Rezista tentatiei oricat de mare ar fi pentru tine. Bafta! kiss

| Laura_5496 a răspuns:

Am trecut si eu prin asta si a fost "distractiv" pe moment.pana cand. a aflat iubitul meu.a trecut mai bine de un an de at.ne-a iertat.eu sunt si acum iubita lui iar cel mai bun prieten a ramas cel mai bun prietenlaughing oricum.nu te gandii ca nu va afla iubitul tau pentru ca gresesti. traieste clipa! :*

| cupcake02 a răspuns:

Pai daca il vrei pe celalalt, vorbeste cu el, vezi ce simte si el si dupa renunta la prietenul tau. Nu juca la dublu, cel putin nu cand sunt prieteni sau vei avea numai de pierdut.

| cupcake02 a răspuns:

Iar daca vrei doar o distractie, cauta distractia in alta parte, pentru ca ei sigur ar vorbi intre ei despre asta si ti-am spus, tu vei avea de suferit din asta.

| allexxander a răspuns:

Ai grija baietii nu se prea cearta pentru fete si mai ales daca zici ca sunt prieteni.mai bine ramai cu prietenul tau decat sa o patesti mai tarziu

| ioana_7310 a răspuns:

Pai, dupa parerea mea tu nu mai simti nimic pentru iubitul tau deodata ce spui tu ca "tentatia e mare". Daca iti place de acel baiat incearca sa vorbesti cu el si sa afli si ce sentimente are fata de tine... daca va simpatizati, e bine. poti incerca, doar mai sunt baieti pe lumea astakiss