| iJustWannaDance a întrebat:

Hey!winking
Vreau sa va spun ca am renuntat la prietenul meu acum ceva timp pentru ca nu mai eram dispusa sa am o relatie cu el (ma plictisisem de el). Acum multi alti baieti vor sa iasa cu mine, dar eu ii refuz spunandu-le ca nu sunt dispusa sa ies cu cineva. problema e ca atunci cand vad ca celelalte fete au prieten, ma simt cam prost pentru ca stiu ca si eu as putea fi ca ele(adica sa am un iubit), doar ca pur si simplu nu vreau. Doar ca pe moment, cand le vad pe ele cu prieten, sunt putin invidioasa cred.

Deci, intrebarea e: "Ce-i cu mine?"

Răspuns Câştigător
| MadduM a răspuns:

Poate că încă îl iubeai pe EL, dar te-ai plictisit din cauza plictiselii lui plictisitoare laughing. În orice caz, încearcă să vorbești cu ex-ul tău și vei lămuri atunci definitiv ce simți.
Poate că, pe altă parte, iubești pe altcineva și știi că nu poți să ajungi la el.

2 răspunsuri:
| mitzaETS a răspuns:

Problema e ca esti invidioasa
daca vrei sa se rezolve fa-ti un boyfriend(iubit)happy

| mitzaETS a răspuns:

Problema e ca esti invidioasa
daca vrei sa se rezolve fa-ti un boyfriend